Важко жити — дорого вмерти: як виросло у ціні копання могил?

Важко жити — дорого вмерти: як виросло у ціні копання могил?

Хмельниччина

З наступного тижня поховати людину у Хмельницькому рідним покійного тепер обійдеться дорожче. Виконавчий комітет міської ради вирішив, що викопування ями на кладовищі за старими розцінками тепер не рентабельне для місцевого СКП «Хмельницька міська ритуальна служба». А все через збільшення рівня мінімальної заробітної плати.

Керівництво СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» зізнається, що їхні копачі не виконують робіт, щоб отримувати навіть мінімальну заробітну платню – 3200. Втім, платити їм менше по закону не мають права.

- Ми вимушені переглянути розцінки через підвищення мінімальної заробітної плати, - каже начальник СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» Сергій Бортник. – Крім того, така робота не лише важка, а дуже специфічна. Тому знайти людей навіть на таку зарплату дуже важко.

Варто зазначити, що тарифи на викопування могил були встановлені ще дев’ять років тому і з того часу не переглядалися. Тоді виконавчий комітет міської ради вирішив, що ціни мають залежати від сезону. Влітку викопати яму на кладовищі (стандарт – 0,9 метри на 2 метри) коштувало 333,97 гривні, а взимку – 615,7 гривень. За новим тарифом ця послуга рідним покійних тепер обійдеться влітку - 509,09 гривні, взимку – 848,93 гривні. 

Джерело: PRESS-ЦЕНТР

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×