Розчленував чоловіка коханки

Розчленував чоловіка коханки

Хмельниччина

Ця трагедія сталася ще у 2014-му в Хмельницькому. На роботу до обвинуваченого з’ясовувати стосунки прийшов законний чоловік коханки. Прихопив із собою ножа. Під час суперечки між чоловіками почалася шарпанина. Зраджений благовірний накинувся з ножем на коханця, однак той вчинив опір. Врешті почалася бійка, у результаті якої поранення отримав законний чоловік. На жаль, він помер на місці. А коханець, аби приховати сліди злочину, розчленував тіло й останки заховав у різних місцях. Частину – у полі біля бару в Хмельницькому районі та у лісосмузі за територією села Бригидівка Барського району Вінниччини. Ножа ж убивця викинув у невстановленому місці.

Суд тривав не один рік. Врешті нещодавно прозвучав вирок у справі. Колегія суддів кваліфікувала злочин як вбивство з необережності та засудила підозрюваного до двох років позбавлення волі. Та оскільки на час перебування обвинуваченого під вартою діяв так званий «закон Савченко», суд зарахував йому строк його попереднього ув’язнення із січня 2015 року по квітень 2018 року із розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі. Як наслідок, чоловіка визнано таким, що повністю відбув призначене покарання, та звільнено з-під варти із зали суду негайно. Також стягнуто на користь потерпілої понад 150 000 гривень матеріальної та моральної шкоди.

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений в Апеляційному суді Хмельницької області.

Світлана РІДНА, Хмельницька область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×