Відкрили першу в Україні теплоелектростанцію, що працює на біомасі

Відкрили першу в Україні теплоелектростанцію, що працює на біомасі

Хмельниччина

В Кам’янці-Подільському Хмельницької області у середу, 4 липня, відкрили теплоелектростанцію, яка може працювати як на газі, так і на біомасі,- про це пише ZAXID.NET  з посиланням на  прес-службу Держенергоефективності.

Вартість проекту - майже 10 млн дол. Сумарна потужність електростанції – 45 мегават. Для виробництва як електроенергії, так і тепла на ній використовуватимуть, окрім газу, біомасу, зокрема, – солому, відходи кукурудзи і соняшника.

Як йдеться у повідомленні, станція безперебійно забезпечуватиме теплом і гарячою водою близько 22 тис. мешканців: 190 житлових будинків, 3 дитячих садки та 5 шкіл. Така ТЕС дозволить заощадити понад 8 млн кубометрів газу в рік.

«Крім цього, із цією станцією Кам’янець-Подільський стає першим, а також третім у Європі та п’ятим у світі містом, яке використовує сучасний метод виробництва тепла, що полягає у роботі турбіни з модулем ОRС (Organic Rankine Cycle – органічний цикл Ренкіна) потужністю 1,8 МВт. На станції також встановлено 2 твердопаливних котли загальною потужністю 15 МВт, два резервних газових котли потужністю 12 МВт, а також 3 когенераційні установки загальною потужністю 1,89 Мвт», – йдеться у повідомленні.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!