До Погоні - на велопрощу

До Погоні - на велопрощу

Івано-Франківщина
У рамках відзначення 1030 річниці Хрещення Русі-України та з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, 2 червня 2018 р відбудеться архієпархіальна ековелопроща «До стіп Погінської Богородиці».

Як повідомляє Бліц-інфо, маршрут прощі (м. Івано-Франківськ – с. Погоня – м. Івано-Франківськ) складений в такий спосіб, щоб прочани змогли на дружньому до довкілля транспорті відвідати мальовниче відпустове місце, яке найбільш яскраво презентує духовно-історичну спадщину та є одним із найкращих, найбільш привабливих об'єктів паломництва та туризму Прикарпаття.

Дана духовно-екологічна проща покликана привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслити гостру необхідність конкретних дій для покращення стану природного довкілля.

Для участі в прощі необхідно зареєструватися ТУТ

Виїзд з Івано-Франківська – 2 червня о 8:00 год. від Архікатедрального собору Воскресіння Христового (майдан Шептицького, 22, м. Івано-Франківськ)

Виїзд з Погоні – 2 червня о 15:00 год.

Діти до 14 років беруть участь у прощі в супроводі батьків.

Контактна особа: 0680503578/ 0990947432 – о. Михайло Дзуль; поштова скринька: dzulmychailo@gmail.com

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!