На Івано-Франківщині реалізують унікальний інклюзивний проект

На Івано-Франківщині реалізують унікальний інклюзивний проект

Івано-Франківщина

З 13 по 19 серпня 2018 року Благодійний фонд «Карітас-Київ» реалізує інклюзивний проект «Я з тобою» («I am with you») в партнерстві та за фінансової підтримки німецького фонду ChildFund Deutschland. 

Як повідомляє westnews.com.uaпроект здійснюється в рамках програми «Об’єднуючи людей заради розбудови миру». У його фокусі – не лише діти з інвалідністю, але й родини, в яких вони зростають, адже вони потребують комплексної психофізичної реабілітації. Окрім недостатньої підтримки з боку держави, в українському суспільстві досі спостерігається недостатньо толерантне ставлення до осіб з інвалідністю – на відміну від розвинутіших європейських країн.

Аби закласти закладаючи основи інклюзивного суспільства з можливостями соціалізації особливих дітей, в проекті візьмуть участь також здорові діти. Загалом у мальовничих карпатських Микуличах біля Яремче відпочиватимуть 63 особи, з них 36 – діти. Тижневу психофізичну реабілітацію родин з різних куточків України забезпечуватимуть супроводом психолога, реабілітолога, логопеда, масажиста, дефектолога тощо (деякі з них і самі є особами з особливими потребами).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!