На Прикарпатті діють чотири пляжі

На Прикарпатті діють чотири пляжі

Івано-Франківщина

На території області офіційно функціонує чотири пляжі: міське озеро в Івано-Франківську («КП розвитку міста та рекреації»), штучні стави в селі Поляниця Яремчанської міської ради (ТзОВ «Буковель» та ТзОВ «ПАРКТУР») та міське озеро в Тлумачі.

Як повідомляє Бліц-інфо, у період підготовки до літнього сезону та протягом сезону фахівцями ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» здійснюється моніторинг місць відпочинку:  були відібрані проби води для проведення лабораторних досліджень.

За результатами досліджень вода відповідає санітарно-гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках. В даний час воода у всіх чотирьох пляжах не несе загрозу здоров’ю людей.

Разом з тим, спеціалісти радять мешканцям та гостям Прикарпаття відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Це і дослідження якості води, і упорядкування території. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які мешканці обирають для відпочинку, можуть нести загрозу здоров’ю.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!