На Прикарпатті неплатника аліментів примусили косити борщівник

На Прикарпатті неплатника аліментів примусили косити борщівник

Івано-Франківщина

Чоловік, який понад півроку не платив аліментів на дитину, косить отруйну рослину – борщівник. У Рожнятові Івано-Франківської області районний суд визнав чоловіка винним у несплаті аліментів та призначив адміністративне стягнення – виконання суспільно корисних робіт, впродовж 240 годин.

Як інформує Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області, суспільно корисні роботи боржник відпрацьовує на території однієї з сільрад району.

Нагадаємо, 6 лютого набув чинності закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”.

Згідно з ним, якщо заборгованість з аліментів становить сукупну суму платежів за шість місяців, боржника тимчасово обмежуватимуть у праві керувати транспортними засобами, використовувати вогнепальну, мисливську, пневматичну зброю, а також виїжджати за кордон.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!