На Прикарпатті встановили новий рекорд - спекли 152-кілограмовий торт-дзвін

На Прикарпатті встановили новий рекорд - спекли 152-кілограмовий торт-дзвін

Івано-Франківщина

У Калуші спекли 152-кілограмовий торт у вигляді дзвона та встановили новий кулінарний рекорд України.  

Як пише Експрес-онлайн, форму вибрали на згадку про 210-ту річницю дзвоноливарства. За словами автора ідеї-Віктора Павліва, колись у Калуші діяла відома на всю Європу дзвоноливарня братів Фельчинських, тож це давно є туристичною "фішкою" міста".   Спекти та надавати форму дзвона солодкому велетню було непросто, адже смаколик тримався на спеціальній  конструкції, макет якої три місяці розробляли на комп'ютері.   
 
"Торт складався із 80 бісквітних коржів, які уклали в 15 рядів-пластів,— розповідає Руслан Бабець. — Витратили більше 70 кілограмів спеціальних сумішей для бісквіту, 40 кілограмів яєчного меланжу та 35 літрів води. Змастили торт 48 кілограмами шоколаду та ганашу, а зверху полили сімома кілограмами харчової фарби,  щоб смаколик виглядав як бронзовий.    Торт пекли восьмеро кондитерів. За коржі взялися ще за три дні до свята, а формували торт з 07.00 до 18.30.  Умовно смаколик можна поділити на три частини — широкий обідок, саме "тіло дзвона" та підвіску. На обідку зобразили старовинні візерунки, а на "тілі" — букву "К" та корону — символи Калуша. Рекордсмен заважив 152 кілограми, мав 110 сантиметрів у висоту та один метр у діаметрі. Привезли велетня на площу спеціальною вантажівкою. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!