Три місяці живе у... супермаркеті

Три місяці живе у... супермаркеті

Львівщина

У Львові працівники одного з розважальних центрів звернули увагу на дивну молоду жінку. Та вдень відпочивала у їхньому закладі, а після закриття йшла ночувати у місце для куріння. Щойно зранку приміщення відкривали – вона поспішала в туалет, щоб помитися. І так тривало майже три місяці поспіль.

Як з’ясувалося, Оксані 30 років. Вона працювала чиновницею, а після звільнення з роботи пішла жити у супермаркет. «У кожного своє бачення стилю життя. Якщо хтось непокоїться про мене, хай п’є заспокійливі», – прокоментувала свою поведінку жінка. Продавці відзначають, що Оксана акуратна, чиста і доглянута. Вона не шкодує грошей ні на харчі, ні на засоби догляду за собою. Може легко за манікюр віддати тисячу гривень, хоч зараз ніде не працює. Якось батьки намагалися забрати доньку додому, дійшло навіть до бійки. Та навіть це не допомогло, й наступного ранку Оксана повернулася на місце.

Світлана РІДНА, Львівська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!