На Львівщині невідомі відрубали собаці усі лапи

На Львівщині невідомі відрубали собаці усі лапи

Львівщина

У місті Золочів, що на Львівщині, стався дикий випадок – невідомі особи відрубали безпритульній собаці усі чотири лапи і викинули її на вулицю.

Скалічену тварину знайшов випадковий перехожий. Він забрав її додому і виходив. Та, оскільки чоловік збирався їхати за кордон, змушений був передати тварину у Бродівський центр адаптації безпритульних тварин. Коли волонтери побачили собаку, то вжахнулися, адже вона не могла ні сидіти, ні стояти. Аби не ходила під себе, тварині почали одягати підгузки. Тепер скалічену собаку готують до протезування, адже без штучних лап вона просто не зможе жити.

Нині львівські волонтери збирають гроші для порятунку собаки. Їм уже вдалося зібратии гроші на протези. Утім спочатку собаці потрібно пройти непросту та тривалу реабілітацію, яка також потребує фінансування.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×