На Львівщині з'явиться перший приватний пологовий будинок

На Львівщині з'явиться перший приватний пологовий будинок

Львівщина

У Львові може з’явитися медичний центр з першим приватним пологовим будинком Medicover. Відповідні містобудівні умови та обмеження розглядалися на засіданні виконкому учора, 1 червня.

Про це повідомляє Tvoemisto.tv.  Вказується, що пологовий будинок зможе обслуговувати до 1000 породіль на рік. Генеральний директор Мережі медичних закладів Medicover в Україні Руслан Червак зазначив, що у закладі буде 3 пологових зали, дві сучасні операційні, два відділення спільного перебування матері й дитини, 27 палат на 38 ліжок, а також надсучасна реанімація новонароджених.

«Встановлене у ньому неонатологічне обладнання дозволить виходжувати дітей з найглибшою недоношеністю. А пологові зали матимуть функцію трансформерів, завдяки чому жінки народжуватимуть у найприродніший для себе спосіб. Окрім цього, медичний центр матиме власне гінекологічне відділення, жіночу консультацію із залом для занять, школу батьківства тощо», – розповідає Руслан Червак.

Над проектом медичного центру із пологовим будинком працює компанія Укрдизайнгруп (UDG), яка вже має успішний досвід у проектуванні медичних закладів в Україні та закордоном. Усі роботи з проектування та будівництва відбуваються під контролем європейських фахівців Medicover, котрі звели клініки у Польщі (Medicover Wilanow Hospital) та Румунії (Clinicile Medicover Bucuresti).

Будівництво буде вестися згідно з європейськими екологічними нормами та із застосуванням енергоощадних технологій. Територія навколо будинку буде реорганізована в еко-парк із дитячим майданчиком. Наразі ведуться роботи з проектування. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!