У Львові мати хотіла продати у сексуальне рабство неповнолітню доньку

У Львові мати хотіла продати у сексуальне рабство неповнолітню доньку

Львівщина

У Львові поліцейські затримали 38-річну жінку при спробі продати свою 17-річну доньку в сексуальне рабство за кордон.

Встановили, що львів’янка підшуковує «клієнтів», аби продати свою доньку для сексуальної експлуатації, - пише УНІАН.

Під час реалізації оперативних заходів поліцейські затримали жінку у міжнародному аеропорту «Львів» під час того, як вона брала 2,7 тис. дол. за продаж дитини.

Зазначається, що після отримання грошей жінка планувала передати доньку для подальшої сексуальної експлуатації у Чеську Республіку.

У поліції додали, що затримана раніше неодноразово притягувалась до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків (ст.184 КУпАП), вчинення насильства в сім’ї (ст.173-2 КУпАП), заняття проституцією (ст. 181-1 КУпАП). Жінці загрожує кримінальна відповідальність відповідно до ч.3 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.


Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×