У школах Львова з’являться охоронці

У школах Львова з’являться охоронці

Львівщина

У штатних розписах усіх львівських шкіл з'явиться посада охоронця. Відповідне рішення 3 грудня ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради., -повідомляє УНІАН з посиланням на  ZAXID.NET.

Нову посаду у школах Львова введуть з початку 2019 року. У прес-службі Львівської міськради журналістам уточнили, що до того часу міська рада передбачить гроші на зарплати усім цим новим співробітникам.

 Зазначається, що з лютого цього року учнів 19-ти львівських шкіл охороняли працівники ЛКП «Муніципальна варта». Перелік шкіл мали розширювати. Однак згодом саме тому, що працівників «Муніципальної варти» не вистачає, було вирішено внести окрему відповідну посаду. Роботу охоронців координуватимуть дирекції навчальних закладів.

 В багатьох львівських школах роботу охоронців оплачували за рахунок батьків. Раніше українським батькам дали детальну інструкцію щодо боротьби із поборами у школах.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×