Зі львівського аеропорту планують запустити автобус до Івано-Франківська та Чернівців

Зі львівського аеропорту планують запустити автобус до Івано-Франківська та Чернівців

Львівщина

Львівський аеропорт розробив автобусний маршрут Львів-Івано-Франківськ-Чернівці. Про це повідомила директорка летовища Тетяна Романовська, пише  Tvoemisto.tv.

«Цей маршрут вже погоджений на законодавчому рівні, залишилося лише оголосити дату його запуску. Цей маршрут придумали для пасажирів всіх рейсів, а особливо для італійських, бо знаємо, що багато українців працюють в Італії», – повідомляє вона. Також вона розповіла, що цим маршрутом опікувався Ernest Airlines.

Тетяна Романовська зазначила, що сполучення Львів-Івано-Франківськ-Чернівці – ще один спосіб залучити нових пасажирів, бо багато українців їдуть з Європи через Сучаву в Румунії, тому це певна спроба конкурувати з румунським аеропортом.

Атобусний рейс вже мали запустити, але мусили його призупинити, бо довго погоджували розклад. Тому на цей момент узгоджують нову дату запуску.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!