Дубенчани зустрічали тіло військового журналіста з Кременця

Дубенчани зустрічали тіло військового журналіста з Кременця

Рівненщина

Кілька сотень дубенчан вийшли на вулиці міста, аби провести в останню путь  військового журналіста з міста Кременець Тернопільської області Дмитра Лабуткіна. Чоловік загинув під Дебальцевим.  Траурний кортеж із тілом капітан-лейтенанта, кореспондента ТРК Міноборони України «Бриз» Дмитра Лабуткіна проходив через Дубно до села Білокриниця Кременецького району.

Дмитро закінчив Львівський інститут Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка». Проходив службу в Севастополі. Коли весною  2014 року Росія окупувала Крим,  Лабуткін виїхав із сім’єю до Одеси. 

21 січня Дмитро Лабуткін прибув до Краматорська, поїхав на передову як журналіст. Зник 16 лютого 2015 у районі під Дебальцеве разом із розвідгрупою ЗСУ. 19 лютого терористи надіслали дружині Дмитра відео із записом з місця бою обабіч залізничної колії, де були тіла загиблих поряд із розбитим БТРом. А 20 березня в Дніпропетровському морзі підтвердили, що серед загиблих під Дебальцево українських військових є і Дмитро.

У офіцера залишилася дружина та донька.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×