На Рівненщині закінчилися військові навчання з інструкторами з Великої Британії

На Рівненщині закінчилися військові навчання з інструкторами з Великої Британії

Рівненщина

На Рівненському загальновійськову полігоні закінчився курс підготовки піхотних підрозділів Збройних Сил України за стандартами НАТО.  Протягом двох тижнів Українським військовослужбовцям свій досвід передавали представники збройних сил Великої Британії.

З метою підготовки особового складу на полігоні було розгорнуто наметове містечко та підготовлено декілька ділянок для проведення занять.

Про це повідомив майор Віктор Шубец з регіонального медіа-центру МО України (Рівне).

З бійцями, які вже мають досвід виконання завдань у зоні проведення АТО, були відпрацьовані питання техніки ведення бою в місті та в умовах пересіченої місцевості, здійснення патрулювання, охорони та оборони важливих об’єктів, протидії диверсійно-розвідувальним групам, руху у колоні, супроводження автомобільних конвоїв.

Окремим питанням обміну досвідом між представниками Збройних Сил двох країн стала тактична медицина. Для практичного відпрацювання надання першої медичної допомоги, транспортування та евакуації поранених з поля бою жодне заняття не обходилося без евакуації поранених, надання першої медичної допомоги військовослужбовцям.

- Ми отримали серйозний досвід від представників Збройних Сил одної із країн НАТО у виконанні бойових завдань, зокрема у питаннях мінно-вибухової безпеки, - зазначив командир батальйону охорони та обслуговування оперативного командування «Захід» підполковник Іван Павлюк. - В свою чергу наші іноземні колеги зрозуміли, як вберегтися під час артилерійських та мінометних обстрілів противника, важливість мобільності на полі бою, інших питань досвіду АТО.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!