У Рівному можуть заборонити співати кришнаітам релігійні пісні?

У Рівному можуть заборонити співати кришнаітам релігійні пісні?

Рівненщина

 

Заборонити кришнаітам співати релігійні пісні у громадських місцях пропонує рівнянин Олександр Сухачов. Саме з такою пропозицією він звернувся до місцевої влади через електронну петицію на сайті Рівненської міськради.

У ній йдеться наступне:

 

«Прогулюючись із дитиною-немовлям по алеях парку "Лебедине озеро" міста Рівне регулярно доводиться спостерігати наступну картину: група людей у одязі помаранчового кольору (судячи з усього, кришнаіти), на протязі кількох годин розспівують пісні релігійного змісту. При цьому, піснеспіви, зазвичай, виконуються із застосуванням звукопідсилюючої техніки, таким чином співи "харе кришна" чутно на усій території парку, завдяки чому пасивними слухачами релігійного дійства на протязі кількох годинМИМОВОЛІ доводиться бути усім відвідувачам парку. 

 

Статтею 35 Конституції України визначено, що кожен  має право на свободу віросповідання. Тобто ніхто, попри волю громадянина, не може нав'язувати йому свої релігійні погляди. Однак, зазначені вище діяння змушують мешканців міста Рівне попри їх волю приймати участь у чужих для них релігійних обрядах.

 

Я, як і переважна більшість громадян міста Рівне, є християнином. Якщо християнин бажає прийняти участь у богослужінні, він відвідує спеціально відведене та облаштоване для цього місце - храм. Вважаю, що представникам інших релігійних конфесій необхідно поводитись таким же чином.

 

Зважаючи на вищевикладене, пропоную:

 

- заборонити представникам кришнаітів виконувати піснеспіви у громадських місцях  міста Рівне.»

 

Збір підписів щодо цього розпочався з 8 липня і триватиме до 22 липня цього року.

 

 

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!