Грабував стареньких «ксьондз»

Грабував стареньких «ксьондз»

Рівненщина

До 83-річної жительки міста Корець завітав незнайомий чоловік, який представився ксьондзом одного з польських костелів. Мовляв, громада делегувала його в Україну, аби передати допомогу людям похилого віку, зокрема й корецькій пенсіонерці. Господиня від такого повідомлення розчулилася. Поки вона готувала для гостя обід, він почав «шарити» по тумбочках – і натрапив на схованку з грішми. З поцупленими 26 тисячами гривень і 890 доларами покинув дім пенсіонерки, а затим – і Корець.

Жінка спохватилася, коли побачила незачинену тумбочку. Відразу ж про крадіжку повідомила правоохоронців. Ті оперативно затримали зловмисника. Ним виявився 33-річний житель Новограда-Волинського Житомирської області. Чоловік уже був засуджений за шахрайство. Цього разу для афери спеціально придумав священицький образ. Добре володіє польською мовою, знає вірян у Корці, оскільки його батько колись працював у місцевому костелі. Таким чином виманював гроші не один раз, обирав престарілих людей.

Сергій НОВАК, Рівненська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!