Відзначила 100-річний ювілей

Відзначила 100-річний ювілей

Рівненщина

Відсвяткувала свій сотий день народження жителька села Острів, що на Рівненщині, Уляна Лінник. Народилася вона у далекому 1917 році в селі Кораблище Млинівського району. Пережила війну, колективізацію. У сім’ї, крім неї, зростало ще п’ятеро дітей. Роботи у воєнні та повоєнні часи не було, тому доводилося жінці наймитувати, пізніше працювала в колгоспі. Мала з чоловіком троє дітей. Однак біда не оминула її дому: замолоду помер коханий, не стало і сина. Мешкає нині довгожителька разом з невісткою Ганною, онуком та його сім’єю. Дочки мають свої сім’ї, живуть окремо. Всього в ювілярки сім внуків, 11 правнуків і шість пра­правнуків! На здоров’я особливо не скаржиться й донедавна ще пасла сама корову.

У свій день народження Уляна Онисимівна відвідала місцевий храм та замовила подячний молебень за прожиті сто років. Вітали її представники влади, а працівники культури Мирогощанської об’єднаної громади навіть підготували невелику виїзну концертну програму.

Іванна МЕЛЬНИК, Рівненська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!