На двері квартири дубенчанина почепили гранату — нагадали про борг

На двері квартири дубенчанина почепили гранату — нагадали про борг

Рівненщина

На вхідних дверях однієї з квартир у багатоповерхівці, що в Дубні, люди помітили причеплену до ручки гранату. Про це відразу повідомили в екстрену службу.

Після прибуття рятувального підрозділу ДСНС було огороджено місце події, проведено евакуацію 25 людей, в тому числі 7 дітей; а при огляді встановлено, що це дійсно діюча граната РГД-5. Затим її було успішно детоновано і вона нікому не принесла шкоди. У тому числі й власнику квартири, якого просто не було вдома.

Загалом, як стверджують сусіди, на згадану квартиру зазіхають не вперше. Був випадок, що вхідні двері обливали керосиноим та підпалювали. А все, мовляв, через те, що дубенчанин не повертає борги. Нюанси цієї справи наразі з’ясовують правоохоронці.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!