Спалив себе живцем через… коханку?У цьому хліві розігралася страшна драма

Спалив себе живцем через… коханку?

Рівненщина

Трагедія сколихнула село Головниця Корецького району Рівненщини. Тут на одному обійсті серед білого дня спалахнув хлів. Худібку врятували, але на горищі пожежники знайшли обгоріле тіло господаря. Кажуть, той у такий страшний спосіб сам розквитався із життям.

Про те, що щось подібне може трапитись у цій сім’ї, ніхто б у селі й подумати не міг. Бо родина, у якій розігралася трагедія, добропорядна і хазяйновита. А сам загиблий був дуже життєрадісною, доброю, роботящою і веселою людиною, «душею компанії».

А жили в тій хаті два рідних брати. Віталій одружився, невдовзі його сім’я поповнилася дітками. А Саша все пари собі добрати не міг. Але хазяйнували чоловіки завжди разом, не ділили ні хату, ні роботу біля неї.

Так само і дружина Віталія не цуралася ні попрати, ні їсти наварити чоловіковому родичу. «Дільожки», запевняють, не було, жили ж бо як одна велика дружна сім’я.

Олександр працював малярем-штукатуром на фірмі, їздив з бригадою по різних об’єктах. Він багато до чого і вдома доклав своїх рук. Не так давно почав зводити біля будинку гарний кам’яний паркан. І хлів, у якому вкоротив собі віку, теж із братом будував.

Сільчани запевняють: особливих сварок між чоловіками ніколи не виникало. Але напередодні трагедії таки сталося непорозуміння. Люди винних не шукають, а щиро діляться тим, що і їм болить. Співчувають, що так сталося.

Кажуть, у Саші в селі була дама серця. Нібито він попросив брата, щоб трактором виорав жінці картоплю. Але чоловік уже домовився з людьми на той злощасний день, щоб вибрати бараболю на своєму полі.

Віталій по телефону розповів, що брат мав психічні розлади. Проте в родині від інших це намагалися приховати. Каже, Саша часто був сам не свій, особливо коли вип’є. І тепер це «вилізло».

 Уранці родина пішла на поле, а Саша – ні. На обід господарі закликали всіх додому пригостити за добру працю. Коли прийшли, звернули увагу на те, що Олександра нема. Та мало де може бути? Люди сіли обідати, раптом почувся тріскіт шиферу: «луп-луп-луп». Вибігли надвір – а з хліва дим валить.

Господарі кинулися виводити худібку – аж двері всюди позамикані… Тоді з’явилося страшне передчуття – чи ж Саші там нема? І все село почуло несамовитий крик: «О Боже!»

Рятувальники з Корця на виклик приїхали оперативно, та вогонь уже охопив усе приміщення. Бійці 15-ї державної пожежно-рятувальної частини кілька годин боролися з полум’ям і врешті приборкали його. Коли зайшли всередину, на горищі знайшли тіло обгорілого чоловіка. Він лежав чорний, як вуглинка, тільки зуби біліли.

Як розповіли очевидці, відразу у хлів справді потрапити не можна було, адже зсередини були зачинені всі вікна-двері, навіть ті, через які ззаду викидали гній. Попередньо, чоловік заліз на горище, навколо наклав тюків із соломою, ними ж щільно закрив вхід наверх, щоб ніхто до нього не доліз, і підпалив відразу з різних боків, щоб горіло одночасно. Власне, самопідпал як імовірну причину трагедії зразу назвали у відділі комуні­кації поліції Рівненської області. Слідчі ж чекають результатів усіх експертиз.

***

На жаль, емоції часто виходять з-під контролю. Той, хто робить собі біду, не думає, як з тим тяжким горем жити іншим. Незораним картопляне поле не залишиться. А людини вже, на жаль, нема… Поховали чоловіка у закритій труні – навіть попрощатися ті, хто поважав і любив Сашу, як слід, не змогли…

Світлана РІДНА, Рівненська область

Фото автора

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×