Чи може чоловік розлучитися з вагітною дружиною?

Чи може чоловік розлучитися з вагітною дружиною?

Рівненщина

«Моя дочка вагітна, на п’ятому місяці. А її чоловік каже, що дитина не його, і хоче розлучення. Але ж дитинка його. Дочка згідна провести ДНК-експертизу. Це можна зробити тільки після народження дитинки. А він же вимагає розлучитися вже. Що нам робити?»

Ніна Вікторівна, Рокитнівський район, Рівненська область

Згідно із ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України, позов про розірвання шлюбу не може бути поданий протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження малюка (у тому числі, коли дитина народилася мертвою). Вказане обмеження стосується як чоловіка, так і дружини.

Однак це не поширюється на такі випадки:

– один із подружжя вчинив протиправну поведінку щодо іншого з подружжя чи дитини (наприклад, чоловік побив вагітну дружину, за фактом заподіяння тілесних ушкоджень відрито кримінальне провадження);

– батьківство визнано іншою особою;

– відомості про чоловіка як батька дитини виключено з актового запису про народження дитини за рішенням суду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!