Дві долі поєднав осколок

Дві долі поєднав осколок

Рівненщина

Петро Плебанович родом з Дубенщини, Василина – зі Львівщини. Обоє були активними учасниками Революції Гідності, стояли в Києві на Майдані майже поруч, однак тоді зустрітися не довелося. Побачили ж одне одного влітку 2016 року. На той час обоє перебували на сході України. Петро – як доброволець, боєць батальйону «Донбас». Василина – як військова операційна медсестра, теж доброволець. Вона пішла в АТО, закінчивши медичне училище.

Про це пише дубенська газета "Дзеркало плюс".

Петра під час мінометного обстрілу поранило осколком. Його доправили у госпіталь, де на операції була присутня Василина. Наступного дня вона прийшла, аби зробити перев’язку. Пацієнт попросив медсестру, щоб віддала йому на пам’ять той осколок. Натомість почув відмову. Мовляв, цього не можна робити.  А от фотографію осколка – можна. Через деякий час знімок надійшов Петрові через соціальні мережі. Молоді люди стали активно спілкуватися. Згодом Василина відвідала Петра у Львові, де той проходив реабілітацію.

Між атовцем і медсестрою спалахнуло справжнє кохання. Відтак вирішили одружитися. Благословляв наречених отець Василь Лозинський, благочинний Дубенського міського благочиння УПЦ КП та військовий капелан, який часто виконує духовну місію у зоні АТО. Священик подарував молодому подружжю, яке завітало до храму в українському народному вбранні, ікону Покрови Пресвятої Богородиці, аби завше була оберегом у їхньому житті.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!