Рівненським футбольним клубом керуватиме жінка

Рівненським футбольним клубом керуватиме жінка

Рівненщина

У новому сезоні адміністрацію рівненського «Вереса» очолить Ірина Теслюк, яка дотепер працювала комерційним директором клубу. Вона змінила на цій посаді Віталія Мороза, який прийшов на посаду генерального директора кілька місяців тому, після зміни президента ФК «Верес».

Про це повідомляє прес-служба футбольного клубу з посиланням на президента ФК Івана Надєїна.

- Віталій Мороз був призначений директором на час перехідного періоду, коли в команди і клубу були непрості фінансові часи. Нині ж потреба в кризовому менеджменті відпала. І Віталій Мороз направлений на роботу в іншому напрямку. - сказав президент ФК «Верес» Іван Надєїн.

Віднині оперативне керівництво справами клубу відбуватиметься за двома напрямками. За спортивним напрямком оперативне керівництво здійснюватиме Орест Баль. А за організаційний, економічний та маркетинговий напрямок - відповідатиме Ірина Теслюк.

- Вважаю, це буде ефективний сплав досвіду та сучасних підходів в роботі футбольного клубу. І Орест Баль і Ірина Теслюк довели свою професійність та відданість «червоно-чорному» народному клубу. Переконаний, що вони виведуть «Верес» на якісно новий рівень. - додав президент ФК «Верес» Іван Надєїн.

Відповідні зміни в структурі адміністрації клубу будуть внесені після юридичних формальностей у зв’язку зі змінами в керівництві Футбольного клубу «Верес».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×