Агітаторів закидали яйцями

Агітаторів закидали яйцями

Рівненщина

Близько 19 години 46-річний чоловік повідомив до поліції, що у селі Гвіздів Корецького району невідомий закидав яйцями агітаційний автомобіль однієї із громадських організацій. Волонтерів нецензурно ображав.

Порушником виявився 24-річний місцевий житель, кажуть у поліції. На нього склали протокол за хуліганство. Матеріали справи правоохоронці направили до суду для прийняття рішення.

За даними правоохоронців, із початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло 48 повідомлень про порушення передвиборчої агітації, із яких одне кваліфіковано як кримінальне правопорушення – підкуп виборця. Крім того, складено 21 протокол про вчинені адмінправопорушення: 18 — виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, 1 — порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях та 2 – дрібне хуліганство.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×