Чи потрібно  рівнянам заново подавати документи для субсидії

Чи потрібно рівнянам заново подавати документи для субсидії

Рівненщина

Після завершення опалювального сезону, розпочався процес призначення субсидій на літо. Чи потрібно заново для цього подавати документи?

Як повідомляє видання "Ого", згідно зі словами  начальника управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому, щоби відповісти на це питання необхідно знати, який склад сім’ї. Необхідно уточнити інформацію — наприклад, хто у сім’ї працює, чи є серед членів сім’ї студенти . Для кожного є різні вимоги. Постанова чітко визначає, хто повинен звертатися, а хто цього не має робити — не зазначається. Не зайвим буде зателефонувати й уточнити. Також визначають, чи всі члени сім’ї працюють, чи хтось був за кордоном. Якщо чоловік і дружина прописані за різними адресами,  потрібно повідомляти, яка саме адреса, для відомостей про доходи обох для визначення субсидії. Також Віра Мельник зазначила, що постанова визначає, хто повинен звертатися, а хто не мусить цього зробити — складно визначити. Потрібно звернутися до  працівників  ЖКП й дізнатися, як саме діяти.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!