Для особливих дітей Володимиреччини відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Для особливих дітей Володимиреччини відкрили інклюзивно-ресурсний центр

Рівненщина

У Володимирці урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр. 

Він розташований у приміщенні позашкільного навчального закладу по вулиці Шкільній, 2. Для ІРЦ відвели 4 кімнати.

До роботи вже залучили досвідчених фахівців – логопеда, дефектолога, реабілітолога, практичного психолога та вчителя лікувальної фізкультури. Вони проводитимуть обстеження дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років, надаватимуть корекційно-розвиткові заняття, складатимуть та за потреби коригуватимуть для них індивідуальні програми розвитку.

У закладі, зокрема, створили комфортні умови для проведення тренінгів, семінарів-практикумів, консультацій з батьками тощо.

Навчальні кабінети наповнили сучасними меблями та обладнанням для практичних занять з дітьми.

Серед інших ресурсів – комп’ютерна техніка, дитячі меблі, дидактичні та наочні матеріали. Наприклад, кабінет лікувальної фізкультури обладнали шведською стінкою, велотренажером, біговою і тактильною доріжками.

«В районі більше шестисот дітей, які мають ті чи інші відхилення від здоров’я, ми створюємо наближено-ідеальні умови для  даної категорії дітей», – зазначив в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Рижий.

Чуттєвим став виступ мами, яка впродовж 20 років шукала подібні центри Україною задля того, щоб її особлива дитина змогла говорити. Приводила приклади та тішилась з того, що вже не треба їздити на дорогу реабілітацію та витрачати чималі кошти. Дякувала усім, хто долучився до такої потрібної ініціативи та наголосила, що спиратися потрібно не на проблеми, а на можливості таких особливих дітей. 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!