Екс-наставник луцької “Волині” очолив ФК “ОДЕК”

Екс-наставник луцької “Волині” очолив ФК “ОДЕК”

Рівненщина

Менше тижня “ОДЕК” перебував без головного тренера.  Президент ФК “ОДЕК” Мирон Чернецький представив команді нового головного тренера. Ним став колишній гравець команди та до недавнього тренер, який працював в структурі луцької “Волині”, Ярослав Комзюк, -повідомляє прес-служба ФК «Одек» (Оржів Рівненської обл..).

Сорокасемирічний фахівець має великий досвід як футболіста, так і тренера, але головна його перевага над іншими претендентами – це те, що в сезонах 2007 та 2008 він грав за ФК “ОДЕК”, а тому знає структуру, традиції та дух команди не на словах, – говорить начальник ФК “ОДЕК” Ярослав Кулаковський.

Дебютний матч під керівництвом Ярослава Комзюка футбольний клуб “ОДЕК”  у суботу 30 червня, у рамках десятого туру Чемпіонату області на виїзді проти ФК “Садове”.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!