У квітні «мобільні соціальні офіси» побувають у всіх районах Рівненщини.
Вже завтра, 4 квітня, працівники відвідають Дядьковицьку ОТГ.
На наступному тижні, 9 квітня, вони надаватимуть консультацію в Птицькій сільраді Дубенського району, а вже 10 квітня – у Демидівській селищній раді. Цього ж дня "мобільні офіси" зможуть відвідати жителі Бережківської сільради Дубровицького району.
Вже 11 квітня фахівці працюватимуть у Борівській сільській раді Зарічненського району, а на наступний день у Іванівській сільраді Корецького району.
Нагадаємо, що у «мобільних соціальних офісах» можна дізнатися про призначення субсидії, соціальних допомог, надання пільг, встановлення статусу багатодітної сім`ї, призначення та перерахунку пенсії, соціальний захист демобілізованих, членів сімей загиблих військових та ін
Графік роботи мобільних соціальних офісів у квітні
№ з/п |
Назва району |
Назва сільської/ селищної ради, територіальної громади |
Дата виїзду "мобільного соціального офісу" |
Години прийому громадян |
1. |
Березнівський |
Бронська сільська рада |
24.04.2019 |
10.00-12.00 |
2. |
Володимирецький |
Балаховицька сільська рада |
18.04.2019 |
10.30-13.00 |
Заболоттівська сільська рада |
18.04.2019 |
14.00-17.00 |
||
3. |
Гощанський |
Федорівська сільська рада |
25.04.2019 |
09.30-11.30 |
Русивельська сільська рада |
25.04.2019 |
12.00-14.00 |
||
Майківська сільська рада |
25.04.2019 |
14.30-15.30 |
||
4. |
Демидівський |
Демидівська селищна рада (с. Хрінники) |
10.04.2019 |
10.00-13.00 |
Боремельська сільська рада (с. Малеве) |
24.04.2019 |
10.00-13.00 |
||
5. |
Дубенський
|
Птицька сільська рада |
09.04.2019 |
10.00-12.00 |
Озерянська сільська рада |
16.04.2019 |
10.00-12.00 |
||
6. |
Дубровицький |
Бережківська сільська рада |
10.04.2019 |
14.00-17.00 |
7. |
Зарічненський |
Борівська сільська рада |
11.04.2019 |
11.00 год. |
Кухітсько-Вільська сільська рада |
18.04.2019 |
10.00 год. |
||
8. |
Здолбунівський |
Богдашівська сільська рада (с.Богдашів) |
25.04.2019 |
10.00 год. |
П`ятигірська сільська рада |
25.04.2019 |
12.00 год. |
||
9. |
Корецький |
Іванівська сільська рада |
12.04.2019 |
10.00-14.00 |
Стовпинська сільська рада |
18.04.2019 |
10.00-14.00 |
||
10. |
Костопільський |
Малостидинська сільська рада |
10.04.2019 |
10.00-12.00 |
Великомидська сільська рада |
24.04.2019 |
10.00-12.00 |
||
11. |
Млинівський |
Ярославицька сільська рада (с. Ярославичі) |
18.04.2019 |
10.00-11.00 |
Острожецька сільська рада (с. Острожець) |
18.04.2019 |
11.30-12.30 |
||
12. |
Острозький |
Білашівська сільська рада |
09.04.2019 |
10.00-12.00 |
Грем'яцька сільська рада |
09.04.2019 |
12.30-14.30 |
||
Бухарівська сільська рада |
23.04.2019 |
10.00-12.00 |
||
13. |
Радивилівський |
Жовтневська сільська рада (с. Жовтневе) |
17.04.2019 |
10.00-13.00 |
Пустоіванівська сільська рада (с. Пустоівання, с. Гаї, с. Рудня, с. Іванівка, с. Гусарі) |
17.04.2019 |
14.00-17.00 |
||
14. |
Рівненський |
Дядьковицька ОТГ (с. Верхівськ, с. Ясининичі, с. Кривичі, с. Макотерти, с. Пересопниця, с. Шостаків) |
04.04.2019 |
10.00-18.00 |
Корнинська ОТГ (с. Тайкури, с. Порозове) |
18.04.2019 |
10.00-15.30 |
||
15. |
Рокитнівський |
Сновидовицька сільська рада |
22.04.2019 |
10.00-13.00 |
16. |
Сарненський |
Кам’яне-Случанська сільська рада |
18.04.2019 |
10.00-12.00 |
Чудельська сільська рада |
18.04.2019 |
13.00-15.00 |
Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!