Замість військової форми — тюремна роба?

Замість військової форми — тюремна роба?

Івано-Франківщина
Щойно у селі Вербівці Косівського району родичі та односельці відзначили проводи в армію 18-річного Василя, як він разом з 19-річним товаришем опинився у слідчому ізоляторі. Хлопців затримали за підозрою у скоєнні крадіжки з приватного будинку в селі Микитинці. Розслідуючи цю справу, міліціонери провели обшуки у помешканнях хлопців. І отримали ще чимало цікавої інформації. Окрім крадених речей, у них виявили досить специфічне начиння – спортивні шапочки з прорізами для очей та дерев’яні бити.
Маски й бейсбольні бити аж ніяк не випадково належали юнакам. За їх допомогою хлопці вчинили розбійний напад на подружжя пенсіонерів у селі Яворів. Грабіжники за-брали у стареньких кілька тисяч гривень, та ще й залякали своїх жертв так, що ті не наважилися заявити про скоєне в міліцію. У цьому ж селі хлопці спробували вчинити ще одне пограбування. Серед білого дня вони напали на місцевого пенсіонера, однак той витримав удар битою по голові ззаду і спромігся після цього дати достойну відсіч нападникам.
Тепер Василю, швидше за все, доведеться поміняти військову форму на тюремну робу…
Сергій КРАЙВАНОВИЧ,
Івано-Франківська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×