На Рівненщині з вагона витік аміак

На Рівненщині з вагона витік аміак

Рівненщина

У середу, 12 червня, близько шостої ранку у південному парку залізничної станції у місті Здолбунів, що на Рівненщині, під час зчеплення вагонів трапилася надзвичайна ситуація.

Вагони, як повідомили журналістам "РВ" очевидці події, зіткнулися – і від цього в одному сталася розгерметизація. З щілини, що утворилася, одразу почав витікати аміак.

Вчора РВ намагалося отримати офіційну інформацію у залізничників, проте у рівненській дирекції та Львівській залізниці зазначали, що про інцидент не знають.

Лише сьогодні вдалося отримати підтверджувальні факти. На місці події вчора працювали екологи Державної екологічної інспекції Поліського округу.  Щойно вони повідомили РВ, що витікла незначна кількість аміаку, його зупинила щебенева подушка, що є під коліями. До того ж  залізничники полили його водою, таким чином розбавшивши. Вони запевняють, що загрози для навколишнього середовища та здоров'ю людей немає.    

Аміак – один з найпоширеніших промислових хімікатів, який шкідливий для здоров’я людини. Як тільки аміак потрапляє на шкіру, до дихальних шляхів чи очей, він формує їдкий гідроксид амонію, що призводить до пошкодження тканин організму.  

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×