Померла молода вчителька рівненської школи: батьки не пускають дітей на уроки

Померла молода вчителька рівненської школи: батьки не пускають дітей на уроки

Рівненщина

У Рівненській школі №23 батьки не пускають учнів на заняття. Усе через менінгококову інфекцію, від якої померла учителька молодших класів 23-річна Олена Фурман, - повідомляє“Сегодня”.

Цей діагноз налякав всю школу, і зараз у молодших класах на уроки не ходить третина учнів. При цьому в класі померлої вчительки 4 учнів виявилися носіями інфекції. Вони не хворі, але можуть заразити інших: менінгококова інфекція передається навіть повітряно-крапельним шляхом. Виникає запалення мозку і в цьому випадку є великий ризик летального результату,

Директор школи  запевняє, що немає жодних причин для хвилювань, оскільки у школі провели знезараження класів, де викладала вчителька.

“Діти, які були виявлені як носії захворювання, проходять лікування. Після повторних оглядів будуть допущені до освітнього процесу”, – пообіцяв директор  Олег Кроль.

Епідеміологи обстежили 50 учнів і 30 педагогів і прийшли до висновку, що закривати школу не потрібно, адже інкубаційний період менінгококової інфекції вже минув.

“Збудник нестійкий у навколишньому середовищі. Якщо робити вологе прибирання і провітрювання, то збудник швидко гине. Тим паче, він небезпечний при близькому контакті – обіймах і поцілунках”, – пояснив Віктор Мороз, головний епідеміолог Рівненської області.

Однак заради власного спокою ще 30 школярів з ініціативи батьків здали аналізи.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!