Рівненщина вже має бюджет, однак незабаром його змінять

Рівненщина вже має бюджет, однак незабаром його змінять

Рівненщина

Депутати Рівненської обласної ради затвердили бюджет на 2015 рік. Втім робота над головним фінансовим документом краю не завершилася. Як наголосив голова облради Михайло Кириллов, документ необхідно удосконалити, депутати підтримали таке рішення. Тож на наступній сесії, яка відбудеться 27 лютого, до бюджету вноситимуться зміни.  

Загалом дохідна частина у 2015 році буде наступною: розрахунковий обсяг доходів загального фонду обласного бюджету склав 245 658,1 гривень. Окрім власних доходів передбачені й надходження з державного бюджету базової дотації в сумі 72 427,6 гривень та субвенцій на загальну суму 2 964 672,2. Ще 63 002,0 гривень надійде до спеціального фонду обласного бюджету.

Видаткова частина: видатки та кредитування загального фонду обласного бюджету на 2015 рік передбачено в сумі 3 242 476,9 гривень, спеціального фонду 103 282,0. 62,6% загального фонду обласного бюджету складають видатки на заробітну плату з нарахуваннями,  9,2 % – на оплату енергоносіїв і комунальних послуг, повідомляють у прес-службі обласної ради.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!