Військові вшанували пам'ять воїнів

Військові вшанували пам'ять воїнів

Рівненщина

Вчора в повітряному командуванні «Захід» відбулися урочисті збори з нагоди Дня Збройних Сил України. Розпочався захід з вшанування пам’яті воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю, їх подвиг завжди залишиться в нашому серці.  

– Двадцять сім років новітньої історії українського війська – це тернистий шлях від становлення, спроб знищення до вагомих досягнень, міжнародного та всенародного визнання. Збройні  Сили України є гарантом надійного захисту рубежів нашої Держави. З нагоди свята – Дня Збройних Сил  України бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра, злагоди, перемог та нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності та відновлення територіальної цілісності Української держави, - слова привітання висловив командир повітряного командування «Захід» генерал-майор Олексій Марченко.

Під час урочистого заходу Олексій Станіславович особисто нагородив кращих військовослужбовців та працівників повітряного командування нагородами, відомчими відзнаками, грамотами та подяками.  Також користуючись нагодою, командир повітряного командування від імені представників  місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування нагородив офіцерів цінними подарунками, подяками та грамотами.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!