Як зробити місто чистішим і гарнішим придумали у Рівному

Як зробити місто чистішим і гарнішим придумали у Рівному

Рівненщина

У Рівному для того, щоб зробити місто чистішим, придумали провести для цього конкурс «Мій дім, мій двір, мій під’їзд» .

Про це повідомляє radiotrek.rv.ua

Конкурс придумав секретар міськради Рівного Сергій Паладійчук. Проводити його пропонує щороку у весняно-літній період. І місто завдяки цьому стане гарнішим – переконаний він:

Ідея дуже проста – створити умови, щоб відзначити тих мешканців під’їздів, будинків, які об'єднуються заради чистоти, краси своїх будинків. Я переконаний, що якщо ми будемо стимулювати саме таке відчуття, то з одного боку і місто зробимо набагато ошатнішим, з іншого - дамо відчуття тим людям, які дбають про місто, що влада до них прихильна, що їх відзначає, що піклується про них.

Затвердити положення про конкурс ще має міська рада. Ним пропонують визначати по три кращих будинки, двори, під’їзди міста і за це нагороджувати до Дня міста чи Дня Незалежності грошовими преміями від 5 до 20 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×