Фірташ газифікував рідне село

Фірташ газифікував рідне село

Тернопілля
У село Синьків Заліщицького району, звідки родом Дмитро Фірташ, провели газ. Прокладення 6,5 км газопроводу високого тиску фінансував сам власник «РосУкрЕнерго».
– Шість років і у районі, і в області нам обіцяли провести газ, але обіцянка – цяцянка, – каже голова сільської ради Синькова Галина Підгірна. – Ми звернулися до Дмитра Васильовича, і він це зробив.
На церемонію запалення «блакитного вогника» Фірташ запізнився, але виправив цю «провину» згодом, подарувавши місцевій школі 17 нових комп’ютерів, мультимедійну дошку, ксерокс. Голова сільради згадала, що раніше олігарх давав гроші на перекриття даху у школі, оргтехніку, спортивний інвентар для дитсадка, на церкву. Перші комп’ютери у Синьківській школі з’явилися ще 10 років тому.
Світлана Клос,
Тернопільська область


© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×