Тернопільські батьки вимагають у влади заборонити збирати гроші у школах та дитсадках

Тернопільські батьки вимагають у влади заборонити збирати гроші у школах та дитсадках

Тернопілля

Тернопільські батьки вимагають заборонити готівкові внески у загальноосвітніх школах і дитсадках. Таку петицію зареєстрували на сайті Кабміну.

«Зобов’язати педагогічних працівників письмово інформувати адміністрацію школи про збір коштів у класах незалежно з чиєї ініціативи він здійснюється. Керівникам навчальних закладів двічі на рік проводити звітування перед батьківською та педагогічною громадськістю про використання благодійних та спонсорських коштів. Прийом благодійних внесків здійснювати виключно на добровільних засадах з обов’язковим оформленням відповідної документації. Відповідальність за дотримання вимог законодавства щодо збору благодійних, спонсорських внесків та прозорості їх використання покласти на керівника міського управління освіти та керівників навчальних закладів», – йдеться у зверненні.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!