Три дні син не бачив, що матір мертва

Три дні син не бачив, що матір мертва

Тернопілля

Шокуючий випадок стався у Тернополі. Те, що мати нежива, син зрозумів лише тоді, коли з її кімнати став відчуватися трупний запах! Як виявилося, ненька вже три дні як віддала Богові душу.

Про цю родину сусіди розповідають різне. Мовляв, родичі між собою конфліктували. Пенсіонерка в минулому – медичка. Її як кваліфікованого спеціаліста знали мало не в кожній хаті мікрорайону. В молодості вона сама ставила на ноги двох дітей. Економила на всьому. Люди згадували, як роками жінка ходила на виклики в тому ж самому платті. А на старості літ стала масово скуповувати одяг у секонд-хенді. Бувало, пропадала там цілими днями й приносила в квартиру гори різних речей. Ось і напередодні придбала собі костюм та взуття, в яких збиралася йти на зустріч з випускниками.

Схоже, рідні відгородилися від старенької саме через її пристрасть до «секонду». Мешкали під одним дахом, а навіть не розмовляли між собою. Бабусю не раз бачили, як самотньо смакувала куснем хліба з кефіром на лавочці під хатою. А потім вона зникла…

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!