Стало відомо, чим отруїлись відвідувачі «Ресторації MISTO» на Тернопільщині

Стало відомо, чим отруїлись відвідувачі «Ресторації MISTO» на Тернопільщині

Тернопілля

Бактерію сальмонели виявили у закладі громадського харчування «Ресторація MISTO», що в Борщеві. Основним джерелом зараження стало сире куряче м'ясо.

Як повідомляє Доба, станом на 1 червня зареєстровано 10 випадків захворювання.

— На сьогодні встановлено, що це є спалах сальмонельозної інфекції. Збудник занесений у заклад громадського харчування з сирим курячим м'ясом. У нас так і зареєстровано 10 випадків зараження. Всі знаходяться на стаціонарному лікуванні, але двох дітей вже вчора, 31 травня, виписали, — коментує ДОБІ начальник відділу епідеміології та санітарної охорони території Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Марія Павельєва.

Держпродспоживслужбою області винесено Розпорядження про тимчасове зупинення роботи закладу громадського харчування м.Борщова «Ресторація MISTO» з 29.05.2018р. та Подання про відсторонення від роботи окремих працівників закладу по причині не пройденого профілактичного медичного огляду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!