У Запоріжжі вигнали з храму священика УПЦ, бо молився за ЗСУ, але не хотів славити Кирила

У Запоріжжі вигнали з храму священика УПЦ, бо молився за ЗСУ, але не хотів славити Кирила

Регіони

У Запоріжжі черговий скандал у місцевій єпархії УПЦ. Після випадку з відмовою відспівувати випадково убиту самогубцею дитину, тут вирішили позбавити парафії священика Ігоря Савву, як кажуть вірячи, через його проукраїнську позицію.

Прихожани кажуть, що отець Ігор, молився за перемогу ЗСУ, але відмовлявся згадувати у богослужіннях російського патріарха Кирила. Священика попереджали, а 11 березня повідомили прийшли вигнати з храму. Представники єпархії на чолі з митрополитом Запорізьким та Мелітопольським Лукою прийшли до церкви у супроводі молодиків. У храмі тепер правитиме інший священик. Частина вірян заявила, що шукатиме інше місце для молитов, оскільки має патріотичну позицію.

Про це повідомляє ТСН.

«Якщо на Україну напали, то це зло, і церква не може бути осторонь цього зла, вона повинна висловити свою думку. Тому, напевно, це найголовніша тема, через яку висловлювалися до нас претензії, до мене особисто», – заявив священик.
Ігор Савва шукає приміщення, де й надалі проводитиме служби для своїх прихожан.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!