Водію маршрутки, який відмовлявся перевозити атовців, вручили повістку у військкомат

Водію маршрутки, який відмовлявся перевозити атовців, вручили повістку у військкомат

Вінничина

У Вінниці хамовитого водія маршрутного таксі 20-А, який 30 травня відмовлявся перевозити учасників АТО за посвідченням, звільнили та вручили повістку до військкомату, пише видання Антикор.

Керівник Громадської організації приватних перевізників «Маршрут» Олександр Гота попросив у бійців вибачення від імені очолюваного ним об’єднання.

«Громадська організація приватних перевізників «Маршрут» приносить вибачення за некоректні дії водія автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі 20 А Швайгера А. Ч. (приватний перевізник Стрюк В. В.) щодо конфліктної ситуації з учасниками АТО, що мала місце 30 травня 2016 року. 
При розгляді зазначеної ситуації в міській раді вирішено звільнити даного водія з роботи», — написав Гота на своїй сторінці у Фейсбуку.

Вінницький активіст Андрій Грачов у соцмережі з цього приводу написав:

«Поставимо крапку і внесемо ясність для усіх, у ситуації з маршрутом 20А у Вінниці. Випадок, який викликав обурення з боку атовців, отримав логічну і справедливу розвязку. Водій маршрутки 20А відмовився везти п’ятьох хлопців. У розмові висловився: «Вы меня зае...ли, я уже сегодня двух перевёз». Не буду заглиблюватися в подробиці. Водій звіьнений без права працювати на будь-якому маршруті у Вінниці. Власник машини отримав жовту картку з червоним відтінком. Перед хлопцями, яких відмовилися везти, опубліковане офіційне вибачення». 

Але і це ще не все. Так, зі слів керівника Союзу десантників Вінниччини, Ліпського Андрія, хамовитому водію прямо в міській раді вручили повістку до військкомату.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×