Оба-на: щоб не йти в армію, 22-річний вінничанин одружився на… 80-річній жінці

Оба-на: щоб не йти в армію, 22-річний вінничанин одружився на… 80-річній жінці

Вінничина

У Вінниці 22-річний хлопець одружився на 80-річній бабусі. День весілля співпав з датою, коли він разом з батьком приніс документи до міського комісаріату аби засвідчити те, що він не може проходити строкову службу. Про це повідомляє «Вінниця.info».

«25 жовтня хлопець отримав повістку про призов до Збройних сил як призовник, а 31 числа він зі свідоцтвом про реєстрацію шлюбу одразу пішов до військового комісаріату», – йдеться у публікації.

Пару розписали за дві години після подання заяви на реєстрацію шлюбу. Підстава: наречена – інвалід І групи.

Військові мають намір оскаржувати цей шлюб у суді, тому що є підстави вважати його фіктивним. У будь-якому випадку, молодик може бути призваний до військової служби до 27-річного віку. Отже, він має пильно слідкувати за здоров’ям дружини, аби вона прожила ще щонайменше п’ять років.

В родині молодого чоловіка ситуацію не коментують. Його батько лише сказав, що подружжя тепер живе «у Нью-Йорку».

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!