Головою Апеляційного суду Волинської області знову обрали ФілюкаФото з сайту www.pravda.lutsk.ua

Головою Апеляційного суду Волинської області знову обрали Філюка

Волинь

Сьогодні на загальних зборах суддів обрали нового голову Апеляційного суду Волинської області. Керівника обирали у режимі таємного голосування, у якому взяло участь 37 суддів. Згідно з результатами підрахунку бюлетенів, впевнену перемогу здобув Петро Філюк – 26 голосів.Голову апеляційного суду, відповідно до змін до ЗУ «Про судоустрій та статус суддів» обрано на 2 роки, повідомляє ВОДТРК.

Щодо заступників, то ними стали Олександр Фідря і Віктор Стрільчук.

Схожі новини

Коментарів: 1

  • 20 квітня 2015 року, 00:35 - Відповісти
    0
    Голова апеляційного суду БОГ? Хто кришує апеляційний суд? Скільки коштують ухвали, які суперечать Конституції УКРАїНИ?? Скорочено розповім про свою справу: (в чергах біля каб.зрозуміла що я не одна, є факти). В 2005р звернулась до Головного архітектора міста Ковеля Мурай Л. про можливість отримання повноцінної зем. ділянки 1000 м.кв. по асв.вул. з проведеним газом, вод.кан.і.т.д . 500м.кв.якої були у власності міста, а 500 у моїй приватній власності. Гол. Арх.. Мурай Л. сказала, « що позитивне рішення коштує….$ («була неготова, а зря») в іншому випадку – віддасть в оренду заднім числом,….» так і зробила, рішенням Ков.міської ради, без згоди межуючих власників!!!!! в межах центра міста!!!! ігноруючи цільове призначення згідно Ген Плану надати громадянці Торгачевой (жодного відношення до даної діл.) але невістка(жінка сина депутата Ков.міської ради Матвеева Вф (ПР))в оренду під городництво на 5років. Ковельський міськрайонний суд, до якого я звернулась, на протязі чотирьох років здійснив великий об’єм роботи, було проведено багато судових засідань і в результаті в листопаді 2008 року, прийнято рішення про визнання не дійсним договорів оренди на цю ділянку. В березні 2009 року мені повідомили, що треба з’явитися в апеляційний суд, м. Луцьк, вул.. Червоного Хреста 10, на розгляд апеляційної скарги Ковельської Міськради на рішення Ковельського Міськрайонного суду від 11.2008р. при вході в суд стояв нач. Зем.відділу Логвінов В. і вів довірливу бесіду з двома чоловіками, один із яких потім вів судове засідання по моїй справі, яке закінчилося за 20хвилин рішенням цитую: «так як ділянка у встановленому законом порядку Федчик не надавалася… позивач не вправі заявляти про визнання не дійсними будь-яких рішень та правочинів вчинених власником Ковельською міською радою що до цієї ділянки незалежно від того, відповідають вони вимогам законодавства, чи ні.» оскільки рішення суду першої інстанції не відповідає обставинам справи, то його слід скасувати(№22ц-209/09) головуючий Стрільчук В. А. Одним словом, якщо Ковельська Міська рада дозволить будувати на центральній площі міста свинарник, то скасувати дозвіл на будівництво не має права ніхто, бо центральна площа належить міській раді. PS. Після такого кумедного рішення апеляційного суду хотілось взнати думку тодішнього мера міста Луцьк Шиби. Переказала ситуацію з точки зору моїх дітей (дочка працювала гол. Арх. м. Бориспіль, а також в Міністерстві будівництва у м. Київ. Старший син керує 20 років будівництвом у Брестскій облраді. ) Згідно Законів ніякий міський голова, навіть, якщо у нього немає спеціальної освіти, не має давати дозвіл вирощувати бульбу там, де згідно плану має будуватись житло. На що Шиба дав свій коментар: «Ваші діти дугні»(мова оригіналу) Якщо десь я написала не коректне слово, або вас цікавлять оригінали документів, то дзвоніть по тел.. 033 52 46798, або за адресою м. Ковель, вул.. Макаренка, 21. Федчик Зоя Михайлівна. 1935р.н. 40 років працювала медичною сестрою у Ковельській ЦРБ.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×