Польських медиків-волонтерів вразили застарілі аптечки українських солдатів

Польських медиків-волонтерів вразили застарілі аптечки українських солдатів

Волинь

У зоні АТО триває місія польських медиків-волонтерів з Любліна, які на запрошення волонтерської ініціативи «Меценати для солдата» на передовій проводять для українських бійців трененінги з тактичної медицини. Під час вишколу основний акцент робився на евакуації поранених під час обстрілів противника. Наші бійці довідались багато нового та дієвого щодо найефективнішого порятунку і надання першої невідкладної допомоги згідно натівських стандартів, а також поділились і своїм досвідом.

– Керівник волонтерів-інструкторів Дам’ян Дуда був вражений на скільки застарілі у наших бійців аптечки. Сучасних аптечок було дуже мало, і що найбільше розчарувало польських друзів – так це резинові джгути та ніякі бинти, яким вже по 30 років і вони практично не виконують своєї захисної функції. Тому ми вирішили, що на цей раз будемо збирати кошти аби закупити та роздати бійцям на передовій сучасні і дієві при пораненнях джгути-турнікети європейського зразка. Наші хлопці подякували за великий внесок польських інструкторів-рятівників у збереженні людських життів і багато чого підкреслили нового і чекають на наступні зустрічі, – розповів співкоординатор групи «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×