Помер ректор ЛНТУ Віктор Божидарник

Помер ректор ЛНТУ Віктор Божидарник

Волинь

Сьогодні перестало битися серце ректора Луцького національного технічного університету Віктора Божидарника. 22 квітня він відсвяткував 70-річний ювілей.

Віктор Володимирович очолював ВУЗ із 1977 року, що є рекордом для України.

Народився Віктор Божидарник у селищі Голоби Ковельського району. У 1970-му закінчив Львівський університет за спеціальністю «Механіка». За чотири роки захистив дисертацію й здобув науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук. За період наукової роботи встиг здобути чимало регалій. Зокрема Віктор Божидарник був заслуженим працівником народної освіти України, доктором технічних наук, професором, членом Академії інженерних наук, академіком Академії економічної кібернетики, членом-кореспондентом Академії менеджменту та підприємництва, академіком Академії наук вищої школи України.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×