Волинська сім’я — одна з найспортивніших в Україні

Волинська сім’я — одна з найспортивніших в Україні

Волинь

У Києві відбувався фінал Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я». На змагання прибули 24 команди з усіх областей України, щоби позмагатись за звання найспортивнішої родини України.

Волинь на фестивалі представляла сім’я Хомич (мама – Олена, вчитель фізичної культури Луцької ЗОШ № 2, тато – Анатолій, викладач фізичного виховання у Луцькому національному технічному університеті, син – Михайло, учень луцької ЗОШ № 2 ), яка була переможцем обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У підсумку наша команда завоювала бронзові медалі фестивалю, срібло дісталось – родині Сластіних із Миколаївської області, а кубок переможців виборола родина Стрюкових із Херсонської області, повідомили у Волинській обласній вищій школі спортивної майстерності.

Нагородження учасників та переможців відбулося на центральній сцені Арки Дружби Києва за участю заступника Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколи Мовчана та директора Всеукраїнського центру «Спорт для всіх» Сергія Пчеліна.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!