15-річний волинянин врятував 9-літнього хлопчика

15-річний волинянин врятував 9-літнього хлопчика

Волинь

15-річний Максим Павлович з дитинства любить рибалити. Того дня обідньої пори він був за улюбленою справою на Ковельському водосховищі. Раптом почув голосний дитячий крик про допомогу. Хлопець обернувся і побачив, що неподалік у воді хтось борсається. Підліток згадав – нещодавно пожежні приходили у його школу і детально розповідали як самому порятуватися на воді та як надати допомогу потопаючому.

Якось машинально схопив сокиру, що прихопив для прорубування льоду, і поспішив до потопаючого. Пам’ятаючи, що до людини, яка провалилася під лід, потрібно наближатися поповзом, аби не опинитися у воді самому, він підібрався якомога ближче до хлопчика, який тримався руками за край льоду.

«Все буде добре, я тебе витягну, не панікуй!» – повторював  як заклинання рятівник. Ще мить – і він подав дитині сокиру та рвучко витягнув з крижаної пастки.

Далі діти разом доповзли до краю водойми. Біля берега обоє зіп’ялися на ноги. Максим зняв з дитини мокру куртку, шапку, викрутив, віддав свою суху, взяв за руку малого і спитав, куди його відвести. Будинок був  недалеко – метрів за 300-400. Вони бігом добралися туди, й Максим передав малюка його бабусі.

Про підлітка-рятівника розповіли в УДСНС у Волинській області.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!