СНУ імені Лесі Українки — 75 років!

СНУ імені Лесі Українки — 75 років!

Волинь

19 червня 75-річчя відзначив найпотужніший вищий навчальний заклад Волині – Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Урочистості відбулися у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театру імені Тараса Шевченка. Тут зібралися студенти вузу, професорсько-викладацький склад, партнери закладу та гості.

Святкові заходи відкрили спільним живим виконанням Гімну України. Потім на прохання ректора СНУ Ігоря Коцана присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто в різні роки долучився до становлення вузу, але не дожив до сьогоднішнього дня, й тих Героїв сьогодення, котрі загинули в АТО, захищаючи рідну землю від ворога.

Після цього відбулася офіційна частина заходу, із вітаннями, врученнями нагород та концертною програмою.

Відзначимо, що вищий навчальний заклад у Луцьку розпочав роботу у 1940 році. За той час він змінив кілька назв. У першому навчальному році у луцькому ВУЗі було всього 135 студентів. Нині ж тут навчається більше 11 тисяч студентів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!