На Волині американці хочуть перероблять цукровий буряк на біопаливо

На Волині американці хочуть перероблять цукровий буряк на біопаливо

Волинь

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів зустріч із керівником компанії «Universal Business Ventures, Inc.» (США)

Гаррі Кофманом та офіційними представниками корпорації в Україні. Американське підприємство співпрацює з провідними міжнародними корпораціями у сферах альтернативної енергетики та комплексної переробки усіх видів відходів, інфраструктурних комплексів та транспорту.

На Волині планують реалізувати кілька інвестиційних проектів. Це будівництво комплексу з виробництва автомобільного і авіаційного біопалива зі сільськогосподарської сировини, комплексу переробки твердих побутових відходів та інших складних і небезпечних відходів.

Є й перші більш реальні напрацювання. Гаррі Кофман повідомив про будівництво у Ковелі підприємство з виробництва біопалива для транспорту з цукрового буряку. Реалізація проекту коштуватиме 158 мільйонів доларів. Будівництво розраховане на три роки. Стартувати воно має вже цього року.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×