У центрі Луцька скульптуру замінять на пам’ятний знак

У центрі Луцька скульптуру замінять на пам’ятний знак

Волинь

У самісінькому центрі Луцька – у скверику, прилеглому до будівлі УМВС України у Волинській області – з’явиться пам’ятний знак на честь загиблих в АТО волинських міліціонерів. Як розповів начальник волинської міліції Петро Шпига, уже є макет скульптурної композиції. Оригінал же з’явиться у сквері перед приміщенням УМВС до святкування дня міліції.

Композицію встановлять на місці іншої скульптури, яка була встановлена тут понад десять років. Тоді у Луцьку відбувався пленер скульпторів на тему «Пам'ять крізь призму віків». Тоді митці з різних країн кілька днів створювали свої роботи. Пізніше їх розставили по усьому місту. Більшість з них на сьогодні вже втратила естетичний вигляд. Це стосується і композиції, розміщеної у сквері біля будівлі УМВС.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!